Blog – SEO Linhart.cz

 • 19. 11. 2013
  2 komentářů

  Soutěž na Facebooku aneb relevantní fanoušci snadno a (často) rychle

  Jednou z možností, jak na Facebooku získat relevantní fanoušky, které nebude reprezentovat jen aktuální počet lajků, jsou soutěžní aplikace. Na Socialnisite.cz nabízíme jejich návrh a implementaci přímo na vaší stránku.

  Facebook soutěže

  Aplikace jsou jedním z velmi efektivních způsobů, jak na svou facebookovou stránku přivést nové fanoušky. Díky nim můžete takovou prezentaci povýšit na úroveň plnohodnotného webu. Přímo na vaší facebookové stránce lze spustit rezervační formulář, zobrazit nejprodávanější produkty, nebo zprovoznit jakoukoliv jinou funkci ze standardního webu.

  Na Socialnisite.cz se specializujeme přímo na soutěžní aplikace. Provozujeme úspěšnou platformu Souteze.cz, díky níž si můžete vytvořit soutěž a vložit ji na web nebo na Facebook. Svědomitě vytvořená soutěž s relevantní otázkou, lákavou výhrou i atraktivním grafickým designem může na vaši stránku přilákat kupu nových fanoušků, kteří nebudou jen součástí i

  Své by o tom mohli vyprávět například kluci z Trikator.cz, jedni z největších tuzemských prodejců triček on-line. Díky námi vytvořené fotografické soutěži se na jejich stránku přidalo více než 5 000 fanoušků během jednoho měsíce a Trikatoru se zvýšil i počet objednávek.nventáře, ale budou se zapojovat do života vaší komunity.

  Pomohli jsme také veterinární klinice Jaggy v Brně. Na začátku měli 500 fanoušků, po měsíci od nasazení naší fotografické soutěže jich bylo na stránce již 10x tolik. Část nových fanoušků samozřejmě využila i jejich služeb.

  A takových příkladů máme ještě několik. Pokud vás už nebaví umírající atmosféra na vaší facebookové stránce, přenechte její správu nám. Jestliže se s námi dohodnete alespoň na půlroční spolupráci, přihodíme každý měsíc soutěžní aplikaci zdarma.

  Rubrika: SEO Linhart.cz, SEO nástroje.cz, SocialniSite.cz |

  Boris Múdry (13 článků)

  Propadl jsem sociálním sítím, PPC reklamě a internetovému marketingu. A asi mě chvíli nikdo nevyloví.


Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře

 • Manuel Nuněz
  27. 12. 2014, 18:46

  Soutěže na FB za účelem získání nových fans jsou již zakázány nebo se mýlím?

  • Jan Linhart
   28. 12. 2014, 22:06

   Získávání fanoušků pomocí soutěží je povolené. Je např. zakázáno podmínění sdílení. Je ale pravdou, že se v listopadu 2014 zrušila podpora tzv. fan-gate (obsah, který se zobrazuje před tím, než se někdo stane fanouškem), ale to budeme mít již teď v lednu ošetřeno.