Blog – Coworking Olomouc.cz

 • 1. 5. 2012
  0 komentářů

  Pozvánka na obchodní snídaně v Olomouci

  V Olomouci se od 10. 5. budou konat obchodní snídaně (Business for Breakfast) – pravidelné setkávání podnikatelů, živnostníků a manažerů olomouckých firem.

  Business for Breakfast (http://www.obchodnisnidane.cz/) zastřešuje fungování podnikatelských klubů a pravidelná setkaní podnikatelů, kteří spolu navazují dlouhodobou spolupráci. Cílem těchto moderovaných meetingů je usnadnit podnikatelským subjektům a firmám jejich rozvoj a růst prostřednictvím vzájemných doporučení, inspirací, rad a tipů. Setkání probíhají každé dva týdny.

  Srdečně zvu čtenáře tohoto blogu a podnikatele z olomouckého kraje na zahajovací snídani, na které zjistíte, jak můžete využít Business for Breakfast pro Váš rozvoj.

  Nový obchodní klub Business for Breakfast bude hostit kongresový Hotel Hesperia. Konferenční prostory v hotelu jsou velmi příjemné a jsou ideálním místem pro budování obchodních vztahů. Místo zahájení:

  Hotel Hesperia
  Brněnská 55, 779 00 Olomouc
  Čtvrtek – 10.5. 2012

  Začínáme v 6:50 a končíme v 8:30 tak, abychom nenarušili váš obchodní den.

  Budete mít příležitost představit své služby a produkty, seznámit se s dalšími obchodníky, jednateli a majiteli společností. Zjistíte, jak můžete prostřednictvím doporučení získat nové obchodní příležitosti a dobře se nasnídáte. Všechno co potřebujete, je přinést cca 20 vizitek a 200,- Kč na pokrytí Vašeho občerstvení.

  Máte ve svém okolí obchodní přátele, či kolegy, kteří by také rádi podpořili růst svého podniku? Neváhejte je přivést s sebou na tuto snídani.

  Pošlete mi prosím nejpozději do středy 9.5.2012 do 12 h e-mail na linhart@seolinhart.cz a uveďte, zda přijdete sami, nebo s sebou vezmete i hosta, abychom vám mohli rezervovat snídani.

  Více informací o celém konceptu naleznete na www.obchodnisnidane.cz.

  Rubrika: Coworking Olomouc.cz, SEO Linhart.cz | Štítky: ,

  Jan Linhart (122 článků)

  Píši novinky z firmy i soukromého života. Rád si povídám o internetovém marketingu a nemám rád zamračené lidi.


Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře

Dosud nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!