Naše projekty

Tento blog je rozcestníkem novinek firmy SEO Linhart s.r.o.. Zabýváme se zvyšováním příjmu z internetu pomocí SEO (optimalizace pro vyhledávače). Oficiální prezentaci naleznete na www.SEOlinhart.cz.

Pro rychlý kontakt můžete využít info@seolinhart.cz.

Kromě práce pro naše klienty se věnujeme rozvíjení vlastních a užitečných projektů. Podívejte se, v čem máme prsty:

 • SEO Linhart.cz

  Web, na kterém se právě nacházíte. Slouží primárně k představení SEO služeb, které nabízíme. Pro příznivce SEO doporučuje zavítat i na náš blogblog.seolinhart.cz.

   

 • Soutěže.cz

  Projekt, pomocí kterého můžete rychle vytvořit soutěž na internetu. Vytvořenou soutěž můžete snadno vložit na svůj web nebo si objednat propagaci soutěže pro větší počet soutěžících.

  Soutěže.cz zároveň patří mezi největší soutěžní servery v ČR. Denně zde naleznete nové soutěže. Pro soutěžící nabízíme zasílání nových soutěží na email, zobrazování pravděpodobnosti výhry a další užitečné funkce.

   

 • Coworking Olomouc.cz

  Pro lidi pracující na volné noze jsme v Olomouci založili 1. coworking centrum. Coworking slouží jako sdílené kanceláře s výhodou práce v komunitě, která se vzájemně podporuje. Podívejte se na popis coworkingu – třeba je coworking vhodný právě pro vás.

   

 • SEO faktory.cz

  Oslovili jsme odborníky na SEO v ČR, aby ohodnotili váhu několika stovek SEO faktorů. Výsledky jsme zpracovali a zdarma zpřístupnili veřejnostiSEO faktory.cz.

   

 • SEO nástroje.cz

  SEO nástroje.cz je web, kde lidé zajímající se o SEO naleznou užitečné SEO nástroje pod jednou střechou:

  Přes web také můžete jednoduše zadat ruční registraci do katalogů nebo využít SEO monitoru, který dokáže monitorovat pozice vašeho webu ve vyhledávačích. Jednoduše zadáte slova, jaká máme monitorovat a systém automaticky každý den pozice zkontroluje.

   

 • SEO školení.cz

  Pro zájemce pořádá Jan Linhart (spoluautor knižní publikace 333 tipů a triků pro SEO) SEO školení v 7 městech po celé ČR. Kurz se uspořádá vždy, když se najde alespoň 5 zájemců v daném městě. Firmy mají možnost využít individuálního SEO školení, kdy je celý den věnován jen jednomu projektu.

   

 • Copywriting.cz

  Potřebujete pro své stránky kvalitní text? Pro tento účel slouží nabídka copywritingových služeb. Texty napíšeme již za 180 Kč za normostranu.

   

 • Microsite.cz

  Web microsite.cz slouží pro tvorbu malých webů s redakčním systémem. Vytvořené weby mohou sloužit jako vizitka firmy nebo jako podpůrné weby pro vybraný druh sortimentu. Objednávku microsite lze provést přes jednoduchý formulář online.

   

 • Seznam katalogů.cz

  Stále je hojně využívaná služba registrace do katalogů. Do jakých katalogů ale registrovat? Pro lepší odpověď na tuto otázku jsme založili seznam katalogů, ve kterém naleznete přehled nejdůležitějších katalogů v ČR. Katalogy můžete vyfiltrovat podle kategorií nebo ranků a přes web můžete rovnou objednat registraci do katalogů.

   

 • SEO fórum.cz

  Potřebujete poradit v oblasti SEO? Využijte specializované SEO fórum.

   

 • PR články.cz

  Přes web PR články můžete jednoduše odeslat svůj PR článek do cizích webů a získat tak zpětné odkazy. Jedná se o placený systém,ve kterém si dobijete peněženku a poté již můžete odesílat články. Článek můžete vložit i do několika desítek webů najednou, ale to je již ponecháváme na vašem zvážení.

   

 • Petice.net

  Projekt zaměřený na jednoduché zakládání petic. Trápí vás nějaký problém? Založte petici a snažte se udělat svět lepším!

   

 • Chci být prezident.cz

  Projekt zaměřený na úzkou cílovou skupinu – budoucí prezidenty. Chcete-li se stát prezidentem, určitě využijte!