Blog – SEO Linhart.cz

  • 22. 12. 2012
    4 komentářů

    Hledáme kolegu, který žije programováním!

    Jsme malá, ale přátelská firma zabývající se především SEO.

    Tvoříme i vlastní projekty, z nichž plánujeme některé provozovat globálně (např. www.souteze.cz).

    Pro klienty upravujeme i vytváříme nové aplikace nebo webové stránky.

    Chceme nabízet také tvorbu Facebook aplikací.

    Nutně potřebujeme Tebe – odborníka na programování!

    Požadujeme

    • perfektní znalost programování v PHP
    • znalost PHP frameworku nette
    • znalost a využívání principů OOP
    • znalost databáze MySQL
    • znalost technologií HTML(5)/XHTML, CSS, JavaScript (jQuery, JSON/Ajax)
    • zkušenost s templatovými systémy
    • zkušenost s verzovacími systémy (SVN)
    • anglický jazyk na úrovní porozumění psanému textu
    • schopnost zvládat rychlé tempo
    • kvalitně odhadnout pracnost úkolu a držet se termínů
    • preciznost a smysl pro detail, schopnost organizace vlastní práce
    • ochotu učit se novým věcem a samostatně hledat řešení problémů

    Výhodou

    • základní orientace v SEO
    • zkušenosti s UX
    • Facebook API a zkušenosti s vývojem aplikací pro Facebook

    Náplň práce

    • rozvíjení a dlouhodobá starost o naše projekty (www.souteze.cz, www.seonastroje.cz, atp.)
    • programování našich zajímavých aplikací na míru
    • spouštění webů pro klienty pod systémem WordPress
    • drobné programátorské úpravy cizích aplikací
    • tvorba Facebook aplikací

    Nabízíme

    • práce na zajímavých projektech
    • trvalou spolupráci – nehledáme někoho jen na pár měsíců, ale ideálně na co nejdelší možnou dobu
    • finanční ohodnocení dle Tvých představ
    • princip svobodomyslné firmy
    • možnost práce z domova se schůzkami u nás v Olomouci (www.coworkingolomouc.cz), při bezproblémové komunikaci je možná i kompletní externí spolupráce
    • spolupráce ideálně na ŽL

    Kontakt

    Zaujala Tě nabídka? Zašli nám na linhart@seolinhart.cz:

    • aktuální reference
    • důvod, proč navázat vzájemnou spolupráci
    • přehled toho, co umíš
    • představu o finančním ohodnocení
    • oblíbený film

    Rubrika: SEO Linhart.cz |

    Jan Linhart (122 článků)

    Píši novinky z firmy i soukromého života. Rád si povídám o internetovém marketingu a nemám rád zamračené lidi.

Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře

  • David Lörincz
    24. 10. 2012, 09:54

    oblíbený film ? :-D

    • Admin – Jan Linhart
      24. 10. 2012, 14:18

      Přesně tak, jedna z nejdůležitějších věcí ;)

      • Hromada Dan
        4. 11. 2012, 11:45

        Řekni, na co se díváš a já tak zjistím, kdo jsi?

          4. 11. 2012, 19:47

          Je to zajímavost o člověku, která o něm vypoví jednu maličkost. Je to spíše i na odlehčení inzerátu.