Blog – Coworking Olomouc.cz

 • 30. 8. 2012
  0 komentářů

  Novinky z coworkingu

  Dlouho jsem nepsal novinky z coworkingového centra v Olomouci – pojďme se na ně podívat:

  1. František Szabó neustále pracuje a spustil novou verzi Linkmonitoru. K čemu Linkmonitor slouží? Především k nákupu, prodeji nebo vyměňování reklamní prostor. Za poslední dobu ale přibylo několik opravdu zajímavých vylepšení:

  • Přibyl trh sociální reklamy
  • Lze prodávat a nakupovat celé webové projekty
  • Můžete automaticky nastavit automatickou reakci na poptávky po reklamním prostoru

  Od 1. 9. přechází Linkmonitor na freemium model = základní služby zdarma a super služby za peníze. Dnes a zítra (do 31.8.) máte ale možnost získat za každý zaplacený měsíc jeden měsíc zdarma. Stačí se zaregistrovat a hned na úvodní obrazovce v administraci získáte základní informace. Nebojte se horentních sum, vylepšená verze (silver) stojí jen 100 Kč/měsíc. Při využití akce jen 600 Kč/rok.

  Všichni zaregistrovaní mohou také využívat affiliate systém, který vyplácí štědrou 50% provizi. Zkuste na Linkmonitor mrknout, může se vám líbit.

  2. Do coworkingu přišel nový člen – Petr Chochula a zároveň spustil svůj web www.hypotekyareality.cz. Petr zároveň zveřejňuje i články a srovnání – např. srovnání nájem nebo hypotéka. Kromě Petra však oficiálně zahájila členství také Dagmar Vilémová, která sice nemá svůj vlastní web, ale zastupuje www.wuestenrot.cz. V coworkingu tedy máme odborníky na hypotéky a finanční služby.

  3. Pavel Kepka dokončuje přeprogramování systému www.souteze.cz. Tento týden bude hotovo a poté se začne pracovat na  dalších funkcí systému.

  Rubrika: Coworking Olomouc.cz |

  Jan Linhart (122 článků)

  Píši novinky z firmy i soukromého života. Rád si povídám o internetovém marketingu a nemám rád zamračené lidi.


Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře

Dosud nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!