Blog – Copywriting.cz

 • 7. 11. 2013
  12 komentářů

  Na Copywriting.cz máme registraci zdarma!

  Začaly vznikat systémy pro copywritery a inzerenty, které se podobají Copywriting.cz. Už vznikají i srovnání a výhody, proč se registrovat na určitém místě, proto uvádím pár důvodů, proč používat právě Copywriting.cz:

  • Máme registraci zdarma - považujeme to za samozřejmost, ale nikdy jsme to nenapsali (někdo to uvádí jako svou výhodu)
  • Usnadňujeme výběr copywritera – každý copywriter u sebe může uvést, jaká témata ovládá, reference, cenu a další informace
  • Kromě obyčejných informací ale zveřejňujeme i ověřené hodnocení copywritera a jeho procentuální spolehlivost – hodnocení je podobné jako na Aukru (mohou ho udělit jen lidé, kteří s copywriterem 100% obchodovali), kdokoliv si může prohlédnout. jestli hodnocení není od stále stejných uživatelů. Spolehlivost copywriter získává dodržováním termínů odevzdání - pokud pozdě odevzdá text, automaticky se mu snižuje spolehlivost. Nemusíte tak naslepo vybírat copywritera jen podle jeho údajů a smyšlených referencí
  • Z každého vašeho zisku získáváme provizi – vy si vyděláte a část získáme za zprostředkování my. Je to fér, nemyslíte?
  • Neprodáváme na webu vlastní služby –  nezobrazíme pod vaším profilem tlačítko „Rychle objednat text“ a když na něj někdo klikne a objedná služby, tak vy získáte přesně 0 Kč. Nepropagujeme v celém systému vlastní copywriterské služby, ze kterých zaregistrovaní copywriteři nic nemají.
  • Propracovaný poptávkový systém – na vaši poptávku zareagují copywriteři, kteří mají aktuálně čas, prohlédnete si jejich hodnocení, spolehlivost, popis a vyberete si nejvhodnějšího copywritera, který musí dokončit zakázku v zadaný čas
  • Opravdu fungující guest blogging zdarma- poptávky po guest bloggingu jsou např. vhodné pro začínající copywriteři, kteří přes ně mohou získat popularitu a první reference. Naopak pomocí nabídek po guest bloggingu zužitkujete své zajímavé nevyužité články. Z guest bloggingu nemáme žádnou provizi nebo nějaký zisk, ale přesto nabízí více funkcí než specializované guest blogging systémy.
  • Jako jediní v oboru copywritingu máme affiliate systém s doživotní provizí pro inzerenty i copywritery!

  Srovnání se nebojíme. Zakládáme si na fér jednání a spokojenosti obou stran!

   

  Rubrika: Copywriting.cz, SEO Linhart.cz |

  Jan Linhart (122 článků)

  Píši novinky z firmy i soukromého života. Rád si povídám o internetovém marketingu a nemám rád zamračené lidi.


Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře

 • Petr
  8. 11. 2013, 18:33

  Kolik byznysu se již zrealizovalo? Tj. kolik článků nakoupeno, prodáno, napsáno…?

  • Admin – Jan Linhart
   8. 11. 2013, 21:32

   Děkuji za dotaz. Systém zrovna dnes běží 4 týdny. Za tu dobu bylo:
   – Zadáno 37 poptávek, z toho realizováno (ukončeno) 22, 15 je ještě aktivních
   – Článků na prodej bylo vloženo 73, 7 bylo prodáno
   – V guest bloggingu bylo vloženo 27 článků, 16 si našlo svého majitele, 11 teprve čeká
   – Nabídky konkrétním copywriterům zatím nemapujeme přímo ve statistikách, ale Ota to dodělá a až budu psát někdy příště čísla, tak zveřejním i tento údaj.

   • matej
    15. 11. 2013, 20:08

    Připadá mi spíše, že služba umírá, nebo to tak nějak jede? Má cenu se do ní registrovat? Málo zájemců, řekl bych ne?

    • Admin – Jan Linhart
     16. 11. 2013, 01:59

     Proč to na Vás tak působí? Právěže počet uživatelů neustále stoupá. Copywriterů je již 231, když někdo zadá zakázku, tak má rychle spoustu nabídek a ihned zadá vypracování. Vše běží celkem svižně…

     • Matěj
      19. 11. 2013, 19:50

      No Honzo, co takhle udělat nějaké dynamické grafy, kde bude vidět růst copywriterů, jak se pohybují nabídky, poptávky…prostě pěknou grafiku:-) Já vím, že to nic reálně nepřinese, ale bude vidět (nebo nebude) nějaká dynamika. Co ty na to? Stačí jeden graf, do něho barevné osy, počátek na začátku…jenom nápad no.

     • Admin – Jan Linhart
      19. 11. 2013, 20:49

      Děkuji za návrh. Proberu ve čtvrtek s Otou a snad uděláme ;)

     • Matěj
      22. 11. 2013, 18:00

      Tak jak to dopadlo Honzo? Blbej nápad co? :-)

     • Admin – Jan Linhart
      26. 11. 2013, 12:03

      Nesetkalo se to s úspěchem, ale dohodli jsme se, že uděláme do konce roku infografiku, jak si systém stojí.

     • Matěj
      26. 11. 2013, 12:17

      Tak to je fajn…a jak si vlastně stojí?

     • Admin – Jan Linhart
      26. 11. 2013, 12:27

      Před 10 dny jsem psal, že je počet copywriterů 231. Právě teď jich už je 359! Oproti statistikám před 18 dny (pár komentářů výše) vzrostl počet hotových poptávek o 145% a třeba počet prodaných článků o 257%. V absolutních číslech jde o malá data, ale když se růst vyjádří v procentech, tak to hezky roste ;)

     • Tom
      12. 12. 2013, 21:53

      Tak dlouhou jste neudělali nějaký nový post ne? Jaký je status? Dá se na tom vydělat, někdo už vydělal? Roste to trochu? Zase mám takový pocit, že někdo potřeboval nabrat copywritry, zjistí co umí, a pak celý systém zavře s tím, že už má pěknou soukromou databázi. Není tomu tak?

     • Admin – Jan Linhart
      2. 1. 2014, 15:30

      Omlouvám se za pozdní odpověď v diskusi. Novinky programujeme do systému v podstatě neustále. Upravili jsme statistiky na hlavní straně, aby byly pochopitelnější. Každý den proběhne nějaký obchod. Před měsícem jsem psal, že máme 231 copywriterů. Aktuálně je to již 659 copywriterů. Od spuštění systému se prodalo 111 článků, zrealizovalo 89 poptávek a 30 článků zveřejnilo v rámci guest bloggingu. V systému je také aktuálně 95 inzerentů s kreditem, takže vše běží, jak má.
      Otevření systému jen pro nabrání copywriterů by pro nás nebylo výhodné. Z každého obchodu máme provizi, takže by bylo kontraproduktivní věnování tolik úsilí a financí pro spuštění systému, který by sloužil jen k získání kontaktů.