Blog – SEO Linhart.cz

 • 17. 6. 2014
  1 komentář

  Královnou soutěží se stává: Facebooková fotografická!

  Soutěže v sobě skýtají mnohé výhody:

  • jednoduchý, levný způsob propagace nového produktu
  • získávání emailových adres a dat pro budování databází kontaktů
  • budování vztahu se stávajícími i novými zákazníky

  Hlavními důvody, proč soutěže lákají stále větší množství soutěžících, jsou:

  1) lidé si rádi hrají a vyhrávají – člověk je od přírody hravý, ambiciózní. Proč to nezužitkovat ku prospěchu firemních cílů?
  Máte nový produkt a chcete jej dostat do povědomí svým potencionálním kupujícím? Na nejnavštěvovanějším soutěžním portále Soutěže.cz si můžete zvolit z různých forem propagace. Nejefektivnější nabídkou jsou balíčky služeb, které zahrnují příplatkové služby se slevou více než 50%

  - topování soutěže po celou dobu jejího trvání
  – odborné poradenství a spoluúčast na návrhu soutěže
  – mailové adresy na všechny soutěží
  – publikování soutěže na 20 spřízněných a 9 cizích webech

  Věnujte zboží do soutěže a vytěžte z něj maximum  – nové kontakty, budování dobrého jména, posílení vztahu se zákazníky, propagace firmy.

  2) zákazníci včera a dnes – doba jednostranné komunikace je dávno ta tam. Lidé chtějí být součástí vašeho podnikání. Dejte jim prostor vyjádřit se. Interakce s vaší cílovou skupinou přinese nové nápady, pomůže utvořit hlubší obraz o zákazníkovi a především vaši firmu povznese na post otevřené, přátelské firmy.

  Facebooková soutěže rychle, snadno, účinně

  Síla sociálních sítí stále důrazněji prostupuje do osobní i pracovní sféry lidského života. Facebook se stal neodmyslitelnou součástí mezilidských vztahů, ale také marketingových aktivit firem. Na Soutěže.cz můžete zvolit ze dvou typů Facebookové soutěže – vědomostní a fotografická.

  Facebooková soutěž

  Výhody založení fotografické soutěže na Soutěže.cz:
  Soutěže realizované na Facebooku primárně slouží k rozšíření základny fanoušků. Stále častěji zaznamenáváme zájem o fotografické soutěže, jelikož jsou největší měrou interaktivní. Soutěžící nahrávají své fotografie a zároveň je sdílí mezi svými přáteli = bezplatná propagace pro vás. Nedávno jsme provedli technické úpravy naší aplikace, díky nimž si nyní můžete soutěž založit během 5 minut:

  Více o výhodách fotografických soutěží se dočtete ve článku: Proč je Facebooková soutěž stále populárnější? Výhody, přínosy a fakta.

  Rubrika: SEO Linhart.cz, Soutěže.cz |

  Tereza Vojáčková (13 článků)


Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře