Blog – SEO Linhart.cz

 • 6. 2. 2015
  1 komentář

  Hledáme PPC hrdinu

  Hledáme PPC hrdinu

  Hledáme nebojácného PPC hrdinu, který již svedl pár bitev s mistrem AdWords, poznamenal ho Sklik, zavadil o obávané Facebook Ads a slyšel o tajuplných srovnávačích zboží. Prostě bys měl mít šrámy na duši ze setkání s těmito generátory zlaťáků.

  Pokud jsi ještě neměl odvahu setkat se s obávanými systémy v tváří v tvář, měl bys alespoň již dopředu plánovat dlouhé výpravy do PPC světa. Bibli zaklik.cz bys měl mít prozkoumanou i pozpátku a tvá touha dosáhnout hlubšího poznání by měla být hlubší než čerstvě vykopaný  hrob.

  Tvým hlavním úkolem bude starost o reklamní plochy našich klientů – pošetilých obchodníků, kteří se i v době internetu snaží zbohatnout. Kromě toho provozujeme své vlastní mezinárodní projekty, které nemůže na síti podporovat nikdo menší než opravdový hrdina. Výsledky tvého snažení bys neměl měřit podle posledního prdu přivedeného návštěvníka, ale mnohem účinnějšími způsoby – však ty víš jakými…

  Místo tvého působení by měla být Haná, jelikož sídlíme v prvním zemském hlavním městě Moravy – v Olomouci. Občas můžeš se svou válečnou klávesnicí zůstat doma, ale byla by škoda, když bys nevyužil útulnost našich nových kanceláří kousek od Šantovky.

  Troufáš si stát se PPC hrdinou? Napiš na ppchrdina@seolinhart.cz svůj životní příběh a důvody, abychom tě pozvali ke kulatému stolu.

  Rubrika: SEO Linhart.cz, SEO nástroje.cz, SocialniSite.cz |

  Jan Linhart (122 článků)

  Píši novinky z firmy i soukromého života. Rád si povídám o internetovém marketingu a nemám rád zamračené lidi.


Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře