Blog – Copywriting.cz

 • 13. 5. 2014
  1 komentář

  Hledáme machra na PPC reklamu a sociální sítě. Chceš s námi spolupracovat?

  Na SEO poli se pohybujeme již 10 let a jak by řekl Jakub Kohák v seriálu Okresní přebor: “Na tom už není co zlepšovat.” Rozšiřujeme se proto do dalších oborů a v současnosti hledáme machra se zájmem o PPC reklamu a sociální sítě. A nebo někoho, kdo se jím chce stát.

  Nejsi PPC Guru? Nevadí!

  Ideálně bychom si představovali uchazeče, který má zkušenost s PPC reklamou ve vyhledávání na platformách Adwords a Sklik. Nemusíš být mistr kliku, ale nějaká ta kampaň už by pod tvýma rukama vzniknout měla.

  Další důležitou součástí nabízené pracovní pozice je vytváření a správa profilů a PPC kampaní na sociálních sítích. Základem je samozřejmě Facebook, ale za znalost Twitteru, LinkedInu, Instagramu nebo Pinterestu se rozhodně zlobit nebudeme.

  Jsi osobnost a chceš se seberealizovat? Nevadí!

  Na téhle pozici budeš současně hodně psát a komunikovat se zákazníky. Proto požadujeme výborný psaný projev a znalost angličtiny. Rozhodně ti nebudeme bránit v seberealizaci, naopak ji milerádi přivítáme. Důležitá je tak i spolehlivost a samostatnost.

  Online marketing pro nás není jen práce, je to vášeň. Náš nový kolega by proto měl být stejně zapálený pro věc, jako jsme my. Můžeme ti nabídnout práci ve fajn kolektivu několika lidí a také zaučení do oboru, pokud bys měl v něčem mezery. Zároveň nelpíme na každodenní přítomnosti v kanceláři. Chceš dnes homeoffice? Dobrá, máš ji mít.

  Zažít nudu? Jó, to vadí!

  Ale aby to nebylo jen o tobě – určitě se chceš dozvědět i něco nás. V SEOLinhart nejsme jen parta počítačových peciválů, ale chodíme i na denní světlo. Holdujeme sportu a zábavě – najdeš nás na motokárách, paintballu nebo v laser aréně a hrajeme i deskové hry (za Člověče, nezlob se jsme se už dostali). S naším šéfem pak můžeš zajít na badminton, ale pozor – nerad prohrává!

  Naší další aktivitou je pořádání olomouckého NETsrazu, což je akce, kde se každý měsíc sejde parta lidí podnikajících nebo jinak pracujících na internetu. Víno, ženy / muži a zpěv, chápeš. Ale hlavně se tam dozvíš o novinkách a trendech v online marketingu a taky se seznámíš s haldou internetových osobností.

  Jestliže budeš mít o nabízenou pozici zájem, pošli nám email s CV na mail linhart@seolinhart.cz. Připoj do něj také odkaz na svůj facebookový profil a případně Twitter, ať se na tebe trochu podíváme. Budeme se těšit na všechny zprávy!

  PPC machr se v těchto slovech vyzná

  Rubrika: Copywriting.cz, Coworking Olomouc.cz, Nezařazené, SEO Linhart.cz, SEO nástroje.cz, SocialniSite.cz, Zajímavosti |

  Boris Múdry (13 článků)

  Propadl jsem sociálním sítím, PPC reklamě a internetovému marketingu. A asi mě chvíli nikdo nevyloví.


Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře