Blog – Copywriting.cz

 • 14. 10. 2013
  3 komentářů

  2. den spuštění copywriting.cz – přes 30 provedených úprav

  Zní to sice neuvěřitelně, ale 2. den od spuštění Copywriting.cz jsme provedli přes 30 úprav v systému. Některé úpravy jsou drobné, některé zásadně rozšiřují funkce systému. Dnes v neděli nám v 21:06 přišel dotaz od Zdeňka Dvořáka:

  Ahoj kluci, jak v systému přidám poptávku, pokud chci získat článek zdarma v rámci guestblogingu? Moje představa je, že definuji svůj web, přidám požadavky a možnosti a někdo se mi ozve, že by rád napsal článek jako guest post.

  Dále se ještě zmínil: „Psal jsem to i vickrat na webu ke vsem systemum u nas. Zkuste to tam pridat, podle me se to ujme vic.“

  A jak jsme zareagovali? Do 00:24 v pondělí (za 3h 18min) byla funkce naprogramována. Proběhlo i testování a odladění chyb kromě jediné – spuštění proběhlo jen pro administrátory a uživatelům se funkce zpřístupní ráno (poodohalím trošku zákulisního infa, proč se funkce nespustila všem už teď, když je hotová – hlavní tvůrce systému Otakar Pěnkava už možná spí, ale ráno bude funkce zpřístupněna všem).

  I tato aktivita je důkaz, že to s přáním uživatelů myslíme vážně a že se chceme stát jedničkou pro získávání textů v ČR.

  Rubrika: Copywriting.cz, SEO Linhart.cz |

  Jan Linhart (122 článků)

  Píši novinky z firmy i soukromého života. Rád si povídám o internetovém marketingu a nemám rád zamračené lidi.


Komentáře k článku

Vložit nový komentář

Poznámka: Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Jméno: *
E-mail: *
Web:
Komentář: *

Vložené komentáře

 • Pepan Mencl
  14. 10. 2013, 11:00

  ještě mi tam chybí tlačítka pro sdílení ;-) hlavně na G+